0 items - 0.00 ₴ 0

Про СНСК «КУПОЛ»

ПРО НАС

СНСК КУПОЛ

Громадську організацію — СНСК «Купол» було створено ветеранами спеціальних підрозділів та учасниками АТО.
СНСК «Купол» це місце де Ви подолаєте свій страх перед вогнепальною зброєю, отримаєте незабутній досвід стрільби з різних видів зброї: рушниці, карабіни, пістолети. Після першого досвіду стрільби під керівництвом досвідчених, уважних і турботливих інструкторів, Ви захочете повернутися знову на СНСК «Купол», щоб випробувати відчуття ейфорії від точного попадання в мішень.

Стрільбище Купол під Броварами з капонірами від 20 до 300 метрів та широким асортиментом орендної зброї (пістолети, рушниці, карабіни, гвинтівки) — понад 100 одиниць!

Наші інструктори

Інструктор

Сапіга Дмитро Михайлович

Інструктор СНСК «Купол». Освіта вища. Кандидат у майстри спорту з альпінізму. Інструктор з альпінізму і гірськолижного туризму. Кандидат у майстри спорту з біатлону. Учасник АТО. Має нагороди та відзнаки за період несення служби в зоні АТО. Експерт з безпеки. 14 років працював у ДСНС. Рятувальник міжнародного класу. Курси IPSC. Міжнародний сертифікат парамедика. 31 рік стрілецького стажу.
Знання мов: українська.

Інструктор

Діденко Олексій Андрійович

Інструктор СНСК «Купол». Майстер спорту з кульової стрільби. Майстер спорту міжнародного класу зі стрільби. Член IPSC. Міжнародний сертифікат з тактичної медицини (ТССР). Учасник АТО. Має нагороди та відзнаки за період несення служби в зоні АТО. 32 роки стрілецького стажу. Спеціалізація: пістолет, снайпінг.
Знання мов: українська, англійська.

Інструктор

Пилипенко Олег Леонідович

Інструктор СНСК «Купол». Освіта середня спеціальна. Курси IPSC. Учасник АТО. Має нагороди та відзнаки за період несення служби в зоні АТО.
Знання мов: українська.

Інструктор

Тельний Ігор Ростиславович

Мастер спорта Международного класса по стендовой стрельбе
Тренер высшей категории Центра олимпийской подготовки Киевской области
Член Национальной сборной команды Украины
Призер международных соревнований
Неоднократный чемпион и рекордсмен Украины

Відео

Ти будеш стріляти краще!

200 місць

повністю обладнанних для комфортної стрільби

мішенна обстановка

14 галерей

захисні навіси

180 Одиниць

різноманітної вогнепальної зброї

напої на галереях

обігрів місць

стрільба по тарілкам

Відгуки

Відгуки про СНСК з Google.com

“Місце для тих хто хоче навчитися стріляти з нарізної і гладкоствольної зброї, як зі своєї так і взяти напрокат. Є багато капонірів 100 метрів, 50 метрів, 30 метрів., стенд, траншея, кабан що біжить”.

Taras Panasyuk

Taras Panasyuk

“Отличное комфортное стрельбище с разными дистанциями и оружием.”

Віталій Педченко

Віталій Педченко

Лучший стрелковый комплекс в окрестностях Киева. Масса направлений, от 50 метров и более. Хороший ассортимент арендного оружия. Отлично сделанные навесы, спасающие от дождя и солнца. Нормальный туалет. Гостеприимные беседки. Удобные стрелковые позиции. Много разнообразного стрелкового оборудования, в частности для динамической стрельбы. Видно, что идет планомерная работа над инфраструктурой объекта.

Dmytro Yaryna

Dmytro Yaryna

Відгуки від чемпіонів!

11 серпня на СНСК Купол пройшов унікальний семінар з чемпіоном світу з практичної стрільбі Josh Kenny, семінар організував інструктор СНСК Купол і майстер спорту з практичної стрільби Григорій Оксенюк. Семінар тривав повний день з 8 ранку до 6 вечора, в групі було 8 учасників. Josh Kenny чудовий, відкритий наставник і тренер, з радістю відповідав на всі запитання учасників, ділився професійним досвідом. Кожен з учасників семінару наживо зміг потренуватися з Чемпіоном Світу, дізнатися багато нового і корисного як відкоригувати план своїх тренувань і розвиток спортивної та професійної кар’єри.