0 items - 0.00 ₴ 0

Інструктори

Інструктор

Сапіга Дмитро Михайлович

Інструктор СНСК «Купол». Освіта вища. Кандидат у майстри спорту з альпінізму. Інструктор з альпінізму і гірськолижного туризму. Кандидат у майстри спорту з біатлону. Учасник АТО. Має нагороди та відзнаки за період несення служби в зоні АТО. Експерт з безпеки. 14 років працював у ДСНС. Рятувальник міжнародного класу. Курси IPSC. Міжнародний сертифікат парамедика. 31 рік стрілецького стажу.
Знання мов: українська.

Інструктор

Діденко Олексій Андрійович

Інструктор СНСК «Купол». Майстер спорту з кульової стрільби. Майстер спорту міжнародного класу зі стрільби. Член IPSC. Міжнародний сертифікат з тактичної медицини (ТССР). Учасник АТО. Має нагороди та відзнаки за період несення служби в зоні АТО. 32 роки стрілецького стажу. Спеціалізація: пістолет, снайпінг.
Знання мов: українська, англійська.

Інструктор

Оксенюк Григорій Григорович

Інструктор СНСК «Купол». Інструктор із практичної стрільби. Суддя IPSC. Майстер спорту з практичної стрільби. Власник Кубка України 2018-2019 років. Чемпіон України 2017 року. Переможець чемпіонату України за правилами HMR Benelli CUP, 2018 рік. Неодноразовий переможець та призер українських та міжнародних стрілецьких змагань. Спеціалізація: практична стрільба, рушниця.
Знання мов: українська.

Інструктор

Пилипенко Олег Леонідович

Інструктор СНСК «Купол». Освіта середня спеціальна. Курси IPSC. Учасник АТО. Має нагороди та відзнаки за період несення служби в зоні АТО.
Знання мов: українська.

Інструктор

Тельний Ігор Ростиславович

Мастер спорта Международного класса по стендовой стрельбе
Тренер высшей категории Центра олимпийской подготовки Киевской области
Член Национальной сборной команды Украины
Призер международных соревнований
Неоднократный чемпион и рекордсмен Украины

Відео

Ти будеш стріляти краще!