Запрошуємо на перший відкритий матч зі стрільби з пістолету Glock Sport Shooting Foundation – 2020

Кількість вправ: 3
Кількість пострілів: 81
Сквадів: 12
Стрільців у скваді: 9
Стрільба у дві зміни (!)
Вартість участі: 1000 грн
Вартість пострілу (патрону): 7 грн
Реєстрація: за посиланням:
Закінчення реєстрації: 30.03.2020

Головний приз:

Glock 34, буде розіграно у лотерею між п’ятьма призерами кожного класу (всього 15 учасників).
Переможці, які вигравали головний приз на минулих турнірах, у розіграші головного призу участі не беруть.
Нагородження:
з 1-го по 5-те місце для трьох класів.
Увага: Під час матчу дозволяється використовувати тільки офіційний патрон матчу!!!

Дозволено брати участь із будь-яким офіційно зареєстрованим (орендним, нагородним, відомчим) пістолетом Glock із калібром 9 мм. Організатори забезпечать наявність пістолетів Glock17 та Glock34 на кожному рубежі.

Оголошено 3 класи:

1. Civilian master – Стрільці, які виступають в дисциплінах практичної та динамічної стрільби,яка виконується на час (UFPS, IPSC, IDPA, 3 – Gun), члени федерацій ФПСУ, ВФПСВС, МКПС, які прийняли участь хоча б в одному пістолетному матчі за період з 1 січня 2016 року по 01 квітня 2020 року, а також є інструкторами стрілецьких клубів з пістолету.
2. Civilian amateur — усі, хто не підпадає під правило для класу Civilian master, і не є військовослужбовцями, співробітниками силових відомств, співробітниками особистої охорони, не займав призові 1-5 місця в минулих матчах GSSF, IBIS Glock CUP, Steel Challеnge в класі Amateur, “Універсальний стрілець” в категорії “мисливець”.
3. Guardian — співробітники силових відомств, військовослужбовці та співробітники особистої охорони. При цьому клас Guardian є первинним для визначення категорії стрільців. Якщо стрілець військовослужбовець і при цьому спортсмен, то він виступає виключно в класі Guardian.
* Організатор залишає за собою право змінювати клас стрільця згідно вимог до класифікації учасників.

В матчі можуть приймати участь:

– власники особистої зброї (особи, що мають дійсний дозвіл від МВС України на право володіння та носіння мисливською вогнепальною зброєю, газовою зброєю, спецзасобами для відстрілу куль нелетальної дії, службовою вогнепальною зброєю),
– особи, що не володіють особистою зброєю на регулярних засадах, але є членами Спортивно-Стрілецьких Клубів.
На матчі, ОБОВ’ЯЗКОВО, необхідно з собою мати дозвіл власника особистої зброї або посвідчення члена Спортивно-Стрілецького Клубу.

Головний суддя: Шевченко Сергій
Статс-суддя: Коваль Марина