Громадську організацію СНСК «Купол» було створено ветеранами спеціальних підрозділів та учасниками АТО. Одним із напрямків нашої діяльності, є також патріотичне виховання молоді. І ми дуже вдячні Управління державної охорони України, що вибрали СНСК «Купол» місцем проведення святкового дня – «Дня ветерана» .

Родини ветеранів та військових провели у нас цікавий і насичений день на свіжому повітрі. Для них були влаштовані змагання зі стрільби та показові виступи спецпідрозділів, в тому числі і кінологічного. Такі заходи дуже корисні у вихованні підростаючого покоління, тут молодь в повній мірі може відчути яку відповідальну роботу виконують їхні батьки, здобути перший досвід, щодо безпечного поводження зі зброєю, під керівництвом досвідчених інструкторів.

СНСК «Купол» завжди радий підтримати такі заходи, де молодь на власному прикладі вчиться відповідальному відношенню до зброї і справжньому патріотизму. Ми зі свого боку намагаємося зробити все від нас залежне для вашого приємного та комфортного сімейного дозвілля.